Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
Carmel 
Nowa dusza

Wysłany: Sro Kwi 27, 2016 21:52 Pobierz post   Pobicie dziecka autystycznego i brak jakiejkolwiek winy.

Witam. Otóż mam pewien problem. Ostatnio byłam na odwiedzinach u mojego brata, który obecnie przebywa u mojego ojca. Stare zasądzenie sądu mówi o tym że ojciec ma prawo do mnie i mojego brata. Nowe mówi zaś o tym że ja mam przebywać z mamą a brat z ojcem. Wyrok nie uprawomocnił się dlatego że mama wniosła apelację do innego sądu. Na ostatnim widzeniu z bratem w sobotę doznałyśmy szoku. Mój brat miał posiniaczone całe kolano, łydkę (nawet od wewnętrznej strony), siniak na ręce oraz zaczerwieniony nos (nie był on z kataru ponieważ go nie miał) i zdarty naskórek na policzku. W momencie gdy chciałam zrobić zdjęcie tej nogi która była w okropnym stanie , mój ojciec zakrywał ją dłońmi oraz zamachnął się na mnie z pięścią celując w głowę. W tamtym momencie mama zawiadomiła o tym policję , która przyjechała i wezwała pogotowie. Pojechaliśmy więc do szpitala.Na pediatrii ojciec twierdził że te obrażenia wynikły z przewrócenia się na łące u sąsiada, oraz z tego że ma on podatne ciało na siniaki co było prostu śmieszne, ponieważ gdy przybywał z nami nie miał żadnych siniaków, a skóra od tamtego czasu mu się nie zmieniła. Gdy znaleźliśmy się na pediatrii, lekarz zachowywał się nieprofesjonalnie rzucając jakimiś głupimi uwagami w kierunku mojej matki. Gdy go zbadał stwierdził że nie są to obrażenia na skutek pobicia (też mi coś) a na osobności powiedział mamie że wie skąd te siniaki tylko on nie chce włóczyć się po sądach , dlatego sporządzi taką a nie inną notatkę. Zakończyło się to tym że lekarz i ojciec umyli ręce od tej sprawy i brat wrócił do ojca. Wydarzenie to miało miejsce 23.04 ojciec twierdził że do tych obrażeń doszło ok 3-4 dni temu czyli ok. 20-19 . 04. Czy można coś z tym zrobić i udowodnić ojcu pobicie. ? Czy lekarz zostanie bez winy? PS: Mój brat ma autyzm i nie mówi, lecz sam nie byłby w stanie zrobić sobie samemu takich obrażeń ponieważ przebywał u nas parę lat i nie doszło nigdy do takiej sytuacji i nie jest od na tyle agresywny do takiego czynu.

Ostatnio zmieniony przez Carmel Sro Kwi 27, 2016 21:54, w całości zmieniany 1 raz  

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Czw Kwi 28, 2016 08:07 Pobierz post   

Bardzo nam przykro, ale portal Kryminalistyka.fr.pl , nie jest władny, by pomóc Pani w sprawach, przedstawionych w powyższym poście. Proszę zwrócić się do stron, portali, które takie sprawy prowadzą, jesteśmy pasjonatami kryminalistyki, a nie zajmujemy się rozstrzyganiem uzasadnień ani ferowaniem wyroków. Ponadto, sprawa ta nosi znamiona czynu zabronionego, a decyzję o wszczęciu czy umorzeniu zawsze podejmuje prokurator i do niego proszę się zwrócić

Pozdrawiamy, Kryminalistyka.fr.pl

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...

Czyżol 
Proszkami maluje

Wysłany: Pon Maj 16, 2016 08:55 Pobierz post   

Amen.

Zamykacz tematów
Pilnuje porządku

Wysłany: Pon Maj 16, 2016 08:55   Zamykacz tematów

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez: Czyżol

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi