Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
docent 
Zadomowiony

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 07:13 Pobierz post   

na you wszystko jest ,ostatnio znalazłem pomiar napięcia międzyfazowego :lol:

night_girl
[Usunięty]

Wysłany: Wto Maj 14, 2013 09:11 Pobierz post   

..

Ostatnio zmieniony przez night_girl Czw Cze 13, 2013 16:25, w całości zmieniany 1 raz  

MATRIX 

Wysłany: Nie Cze 02, 2013 07:58 Pobierz post   

docent napisał/a:
na you wszystko jest ,ostatnio znalazłem pomiar napięcia międzyfazowego :lol:
Kiedyś ktoś taką mądrą sentencję wypowiedział - " jeżeli czegoś nie znajdziesz w necie to po prostu nie istnieje" :)

No i ... nie karmię trolli!
Ostatnio zmieniony przez MATRIX Nie Cze 02, 2013 07:59, w całości zmieniany 1 raz  

zaciekawiony 
Zadomowiony
Robi odciski

Wysłany: Nie Cze 23, 2013 16:24 Pobierz post   

W necie nie można znaleźć odpowiedzi na pytanie "Czego nie ma w necie?" bo gdyby tam była, to by była.

hieronim 
Nowa dusza

Wysłany: Wto Wrz 03, 2013 22:48 Pobierz post   

Nie sądzicie, że w telewizji brakuje rzetelnych polskich programów o szeroko rozumianej tematyce kryminalnej/kryminalistycznej? Coś w rodzaju programów dokumentalny przedstawiających prawdziwe wydarzenia, dochodzenie, zgromadzone dowody, wydane wyroki. Szkoda

night_girl
[Usunięty]

Wysłany: Czw Wrz 05, 2013 22:12 Pobierz post   

..

Ostatnio zmieniony przez night_girl Pon Lip 07, 2014 11:07, w całości zmieniany 1 raz  

caicos 
Nowa dusza

Wysłany: Pią Wrz 20, 2013 23:57 Pobierz post   

Nie ogarniam nowego sądowego "show" Polsatu "Czyja Wina" , marna kalka "sędzi judy", sprawy robione pod publikę, aby tylko bardziej kontrowersyjne i zabawne. Po prostu komedia sądowa, bo inaczej nie da siętego nazwać.

Trzeba przyznać w tym momencie jedno - kredyty gotówkowe http://www.doradztwo-kred...edyty-gotowkowe są w wielu przypadkach najlepszą odpowiedzią na zapotrzebowanie takich Polaków, którzy chcą coś sobie kupić, ale nie mają pieniędzy.

Brock 
Zadomowiony

Wysłany: Sob Wrz 21, 2013 06:49 Pobierz post   

Nie oglądam tv więc nie wiem i z podobnego powodu mi nie brakuje. Czasem jest coś w necie ale jakby nie robiło większego wrażenia, w głowie nie zostaje a i ciężko wyszukać w całej sieczce. Naturalnie w angielskojęzycznej sieci jest tego znacznie więcej ale ile tam mozna wysiadywać.
Troszkie obrazoburczo powiem, że wiele takich już nie kręci, po latach przypominają same popularno-naukowe bo chyba w takiego widza celują. Tym bardziej cenne są konkretne polecanki, zwłaszcza jak już samemu sie nie wie, co konkretnie by sie oglądnęło :wink:

Oglądaliście coś zajmującego ostatnio? Naturalnie konkrety o trupach i psychopatach :mrgreen:

karol1994 

Wysłany: Pon Cze 08, 2015 10:55 Pobierz post   

Kiedyś próbowałem oglądać takie programy o zbrodniach, w których były wywiady z osobami w to zaangażowanymi, jak rodzina i policjanci prowadzący dochodzenie, a także były retrospekcje zdarzeń. Szybko jednak się poddałem, bo nienawidzę tej formy, że jest 5 minut programu, potem czas na przerwę reklamową (chociaż nie zawsze faktycznie się odbywała - programy były amerykańskie, a tak co sekunda są reklamy), więc po tych 5 minutach znowu przypomnienie wszystkiego co było wcześniej. W efekcie cały czas mówią to samo... Masakra.

Odpowiedz do tematu