Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
smerfinka 
Nowa dusza

Wysłany: Pon Lut 25, 2013 12:30 Pobierz post   wyniki sekcji zwłok

witam mam pewne zapytanie w pierwszy dzien świat mój ojciec zmarł zaledwie miesiac wstecz poszedł do szpitala a jeszcze wczesniej w ciagu poprzednich a raczej poltora miesiaca miał biegunki nic nie jadł tylko pił wode soki.po 3 interwencji karetki w koncu zabrano go do szpitala .w pierwszym szpitalu wypisano go po 4 dniach po nawodnieniu i wykonaniu wlewów przeczyszczajacyc wypisano go do domu,ale ze.ojciec troszke miał problemy psychiczne wiec go zawiezlismy do drugiego szpitala na odział psychiatryczny.trzymali go tam tydzien i znowu biegunki...wiec go dali na odział chorób wew tym razem w tym samym szpitalu...po 11 dniach stwierdzono zgon. po sekcji zwłok:PRZYCZYNA WYJSCIOWA -PRZEWLEKLE BIEGUNKI, PRZYCZYNA WTÓRNA -WYNISZCZENIE ,PRZYCZYNA BEZPOSREDNIA -ZABURZENIA WODNO ELEKTROLITOWE natomiast wyniku badania autopsyjnego MIAŻDZYCA ZNACZNA NIEWYDOLNOŚĆ KRĄŻENIOWO ODDECHOWA PRZEWLEKŁE PRZEKRWIENIE BIERNE PŁUC PŁYNY W JAMACH CIAŁA PRZEKRWIENIE NARZĄDOW WEW. CZY TAKA SEKCJA ZWŁOK A WYNIKI BADANIA AUTOPSYJNEGO SA NORMALNE!!!!! GDZIE MAM SZUKAC POMOCY ???? OD KOGO MAM ZACZĄĆ????

Brock 
Zadomowiony

Wysłany: Pon Lut 25, 2013 13:14 Pobierz post   

Wyrazy współczucia.

Nie mnie oceniać sytuację więc odpuszczę gdybanie typu, co może spowodować coś. Wyniki sobie nie zaprzeczają a dla bliskich często jawią się jako niejasne i niepełne ale tak to jest. Jeśli coś nie daje spokoju, przyda się analiza dokumentacji z zaufanym lekarzem. Można porozmawiać i z lekarzami prowadzącymi z prośbą o wyjaśnienie, wiele pomoże spokój. Z ew. podejrzeniami np. możliwych błędów lekarskich, zaniedbaniem można i udać się do kancelarii prawnej. Podstawą zawsze będzie dokumentacja.
Stało się. Straszne i trudno się pogodzić. Niewiele więcej można doradzić...

smerfinka 
Nowa dusza

Wysłany: Czw Lut 28, 2013 00:31 Pobierz post   

dziekuje

studentpsycho 
Nowa dusza

Wysłany: Wto Sie 27, 2013 12:30 Pobierz post   

Wyrazy współczucia. Może powinienś sądową drogą dojść do tego jak seksja zostałą zrobiona. Tylkosię to może ciągnąć trochę. Chyba że odpłatnie.

Odpowiedz do tematu