Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
NoNa
Często zagląda

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 18:48 Pobierz post   A moze by tak.. małe porządki ?

Namnożyło się offtopów i zamknietych tematów w działach w których byc ich nie powinno. Wszelkie zboczenia :) sa denerwujace dla czytajacych - a takich przeciez jest dosc sporo . Wiec w imie przyjazni miedzy piszacymi a czytajacymi apeluje o czystke na forum.

Jesli moderacja nie ma czasu moglabym sie tym zajac ja :twisted: ku chwale socjalitycznej ojczyzny. Mam troche czasu w weekend i jestem bezlitosna.

L.Ann 

Pomogła: 31 razy
Wysłany: Czw Lip 27, 2006 19:11 Pobierz post   

intencje jak najbardziej słuszne aczkolwiek szczerze mowiac nie wyobrazam sobie jak chcialabys tego dokonac?

musialabys wykasowac 2/3 wszystkich postów na forum.. ingerować w tresc 2/3 reszty... lub wiekszosc z nich przeniesc do II... to dopiero byloby zamieszanie...
obawiam sie, ze weekend by nie wystarczyl.

posty stracilyby swoja naturalna ciaglosc...
poza tym, niektore malo merytoryczne sprzeczki maja tu swoja historyczna i sentymentalna wartosc :) :):):):):)

co wiecej, nawet tematy zamkniete maja jakas merytoryczna tresc, ktora moze przysluzyc sie potomnym.

byc moze to i jest denerwujace dla czytajacych, aczkolwiek taka permamentna czystka bylaby denerwujaca dla piszacych, których niestety wciaz mamy jak na lekarstwo...

fakt, masz racje NoNa.. ostatnio się "odrobinkę" rozhasalismy, ale są wakacje :) :):):) odpusc nam troszkę:):):):):)

POZDRAWIAM :)

Specjalistka Od OFF-TOPICÓW :P

MATRIX 

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 19:33 Pobierz post   Re: A moze by tak.. małe porządki ?

NoNa napisał/a:
Namnożyło się offtopów i zamknietych tematów w działach w których byc ich nie powinno. Wszelkie zboczenia :) sa denerwujace dla czytajacych - a takich przeciez jest dosc sporo .
Moim zdaniem Nona ma bezwględną rację. Straszny bałagan nam się zaczyna robić. Jak na razie sprawę przekazałem Bartkowi, aby się zastanowił. Muszę ją skonsultować z Adminem. Sprawa w toku.
Pozdrawiam :)

No i ... nie karmię trolli!

L.Ann 

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 19:53 Pobierz post   

ups... juz sie zaczelo. az boje sie cokolwiek napisac.
NoNa i Mazibos, wywołaliście prawdziwą burzę :shock: :wink:

Moderatorzy zakasali rękawy... :) :):):):)

no coz... jakby nie bylo jest w tym duzo racji.

OBIECUJĘ... swoje bzdurki będę wypisywać juz tylko w II... chyba ze ktos mnie "perfidnie" sprowokuje :) :):):):):)

zmykam z tego watku bo od strony TECHNICZNEJ nie mam juz nic do dodania.
podporzadkuje sie posłusznie Moderatorom i Administracji :) :):)

PS. czekam z niecierpliwoscia na tekst jednolity regulaminu forum, ktory byl nam swego czasu obiecany. :!: :!: :!:

Bartek - bbxb 
kryminalistyka.fr.pl

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 19:58 Pobierz post   

Usuwać czy przenosić postów, które zostały już napisane NIE MA SENSU. Zamiast porządku zrobi się jeszcze większy bałagan. To co było - niech już będzie.
Ja zadałem pytanie o tych paznokciach.... i jestem trochę zdziwiony, że na największym forum w Polsce o kryminalistyce i medycynie sądowej nie ma medyka!!!
W związku z tym wnoszę o:
- zwracanie uwagi na KAŻDY off-topic i walenie uwagi odrazu pod postem
- wszystkie prywatne sprawy typu: jak miło Cię widzieć na forum / co porabiasz / wyślij mi swoja fotke itp. itd. należy wysyłać tylko na PM!! Wszystkie sprawy prywatne proszę załatwiać na PM [zwiększyłem Wam pojemność skrzynki jakiś czas temu].

Więc Panie MATRIX musimy trochę baczniej patrzeć na nasze ,,dzieci" :lol: :lol: :lol:

Cytat:
Mam troche czasu w weekend i jestem bezlitosna.

To brzmi jak takie ,,gorące" zaproszenie :-) :lol: :lol: :lol: Nie kuś diable!!! :-)

POZDRAWIAM.
Cytat:
PS. czekam z niecierpliwoscia na tekst jednolity regulaminu forum, ktory byl nam swego czasu obiecany.

Prace trwają.

MATRIX 

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 21:50 Pobierz post   

Bartek - bbxb napisał/a:
Więc Panie MATRIX musimy trochę baczniej patrzeć na nasze ,,dzieci" :lol: :lol: :lol:
Oj, bliżej się przyglądać będziemy ... :lol: :lol: :lol:

No i ... nie karmię trolli!

kot

Wysłany: Czw Lip 27, 2006 22:03 Pobierz post   

hehehehe!wszędzie te czystki :wink:

L.Ann 

Wysłany: Czw Sie 24, 2006 20:40 Pobierz post   

a może by tak zrobic porządek z tymi "dwuznacznymi" tytułami tematów np. "ważne pytanie" czy "prokurator"... to tak szerokie pojęcia, że właściwie nie wiadomo o co chodzi bez prześledzenia treści postów...

wiem, wiem... czepiam sie jak zwykle szczegółów...
kobiety....
/tak mi powiedział znajomy, którego rozpoznałam w tramwaju po kolniezyku koszuli... sylwetka, włosy OK... ale przesądziła koszula... biała w specyficzne brązowe paski... to zadziwiające... kiedys tyle nas łaczyło a teraz identyfikuję go po koszuli... ech.. nieważne/ :?

tak czy siak w regulaminie też jest zapis dotyczący tytułów...

POZDRAWIAM!

Afia 
Zadomowiony

Pomogła: 5 razy
Wysłany: Sob Mar 03, 2007 10:06 Pobierz post   

Ja z wnioskiem formalnym. :wink:

W Inszej Inszości powstają nowe wątki dla jednej tylko „sprawy”, podczas gdy takie zbiorcze tematy, w których te nowe mogłyby i powinny zostać zamieszczone już od dawna istnieją.

Może by je zatem podłączyć pod te zbiorcze tematy?

Mamy przecież „Uśmiechnij się” i tam można wrzucać np. „Przykłady na dyskryminację kobiet” i inne humorki - nie wymaga to przecież odrębnego tematu.

Już od dawna istnieje temat „Seriale”, a teraz zdaje się dla każdego serialu z osobna będą powstawać tematy. Po co?

Zaczyna Dział II zupełnie niepotrzebnie w strony obrastać od dublujących się tematów.

A zbiorcze tematy sprawdzają się przecież lepiej.

edit do postu poniżej - tak, w końcu nie piszę chińszczyzną :wink:

Ostatnio zmieniony przez Afia Pon Mar 05, 2007 11:06, w całości zmieniany 1 raz  

magdalla 
Prawie zadomowiony

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sob Mar 03, 2007 11:19 Pobierz post   

Afia napisał/a:
W Inszej Inszości powstają nowe wątki dla jednej tylko „sprawy”, podczas gdy takie zbiorcze tematy, w których te nowe mogłyby i powinny zostać zamieszczone już od dawna istnieją.

Popieram. :) To samo dotyczy również wątków "Jak zrobić przyjemność kobiecie?" i "Czego pragną mężczyźni?". Już dawno oba te tematy zlały się w jedną całość (co mnie zresztą nie dziwi, bo są to pokrewne wątki) i ja już tak na dobrą sprawę nie wiem, gdzie kto co napisał. ;) Poza tym ciężko zdecydować, w którym temacie się wypowiedzieć, bo albo trzeba rozbijać swoją wypowiedź na dwa osobne posty, (co nie ma większego sensu, bo po co dzielić coś, co zazwyczaj stanowi spójną całość), albo cytować w jednym wątku, to co ktoś napisał w tym drugim (wtedy to już by w ogóle było zamieszanie ;) ), albo też (co zresztą się dzieje jak widzę i stąd ten cały bałagan ;) ) pisać w tym bardziej pasującym temacie, odnosząc się równocześnie do tego drugiego.

P.S. Afia, widzę, że Ci polskie literki wróciły. ;)

Bartek - bbxb 
kryminalistyka.fr.pl

Wysłany: Wto Mar 06, 2007 23:00 Pobierz post   

Z Czyżolem kombinowaliśmy jak połączyć tematy i na dzień dzisiejszy nasz skrypt forum CHYBA nie oferuje takiej funkcji :roll: :roll: :roll: :roll:
Obiecuję nad tym pomyśleć. Musi być jakaś opcja do łączenia tematów [nie postów].

POZDRAWIAM.

Mówca Umarłych 
Normalny inaczej

Wysłany: Wto Mar 06, 2007 23:14 Pobierz post   

Szukajcie.... a znajdziecie. Jest taka możliwość.

Bartek - bbxb 
kryminalistyka.fr.pl

Wysłany: Wto Mar 06, 2007 23:37 Pobierz post   

Na skrypcie php by Przemo. Tu jest bida.
Ale nie wykluczam, że i u nas taka możliwość istnieje.

POZDRAWIAM.

zbych 

Wysłany: Sro Mar 07, 2007 08:03 Pobierz post   

Chciałbym tu wtrącić jedną uwagę. Poza względami technicznymi, które są poza moimi uprawnieniami moderatorskimi i umiejętnościami, przy łączeniu tematów może się zrobić niezły bałagan. Chodzi mi przede wszystkim o sytuacje, kiedy ktoś ustosunkowywał się do postu bezpośrednio wyżej, bez jego cytowania. Przy połączeniu może wskoczyć inny post i cały ciąg wypowiedzi stanie się przez to niezrozumiały.

magdalla 
Prawie zadomowiony

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Sro Mar 07, 2007 14:05 Pobierz post   

W sumie masz rację Zbychu. To w takim wypadku mam inny pomysł. Niech te tematy co są zostaną (zwłaszcza, że połączenie niektórych, to rzeczywiście była by niezła bryndza ;) ), ale gdy w przyszłości pojawi się temat pokrewny do już istniejącego, to wtedy je łączyć. :)

Odpowiedz do tematu