Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
TaNCerA
Nowa dusza

Wysłany: Pią Gru 16, 2005 22:31 Pobierz post   

A ja lubie się wygłupiac i tańczyć salse...czytać książki itd itp...ale nie lubie opowiadać o sobie :wink:

KALU
[Usunięty]

Wysłany: Sob Gru 17, 2005 20:40 Pobierz post   

TaNCerA napisał/a:
A ja lubie się wygłupiac i tańczyć salse...czytać książki itd itp...ale nie lubie opowiadać o sobie :wink:

Nie lubie tańczyć.Dlamnie bardzo ważny jest czas.
Próbuje wszystko pomieścić pomiędzy nauką a to są:
az 2 zbiórki w ciągu tygodnia( TO DLA MNIE DUZO)
treningi piłkarskie
mam obowiązkowe słuzenie w kościele 3 razy w tygodniu
próbuje troche poklikać na forum,na gg,posłuchać muzy
i pooglądać filmy(nie moge sie doczekac premiery filmy"Monachium"
wg.obliczeń a dobry jestem ostatnio z mat. mam 14 godz. czasy wolnego w ciągu tygodnia.

Pozdrowienia dla wszystkich!!!!

Petra
Nowa dusza

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 19:40 Pobierz post   

Heh... czas wolny... kiedy ostatnio go widziałam? :twisted: Ale bardzo lubię wspinaczkę górską. Ogólnie góry to mój żywioł (o mały włos bym się tam nie urodziła :twisted: ). Bardzo cenię sobie sport, staram się jak najwięcej go stosować w swoim życiu. Bardzo lubię taniec- to drugie moje hobby, które staram się trenować kiedy tylko mogę. Z filmów uwielbiam ramantyczne komedie, dramaty, horrory oraz filmy sensacyjne. Często w wolnym czasie zdarza mi się posiedzieć przy jakimś dobrym filmie z niezdrowymi chipsami i tuczącym piwkiem ;) Ogólnie moje życie to ciągła jedna niewiadoma. Staram się wszystko planować, jednak mój harmonogram dnia i tak zawsze się zmienia :)

Pozdrawiam!

Webmaster

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 16:22 Pobierz post   

TaNCerA napisał/a:

Taniec : Wertykalna frustracja horyzontalnego pożądania.
:D

TaNCerA
Nowa dusza

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 13:27 Pobierz post   

To znaczy musze sprostować....nie tańcze zawodowo salsy tylko jestem samouczkiem....ucze się z kaset i filmów...ale próbuje nakłonic rodziców na kurs tańca towarzyskiego :wink:

L.Ann 

Pomogła: 31 razy
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 14:41 Pobierz post   

czas wolny... jak to pięknie brzmi :D :D :D

obecnie zdecydowaną wiekszość czasu zajmuje mi uczelnia - mam tu na mysli nie tylko zajęcia i naukę obowiązkowej partii materiału, ale także dokształcanie się z własnej nieprzymuszonej woli - chociażby z zakresu naszej ukochanej kryminalistyki :wink: , jak równiez pracę w Studenckim Kole Kryminalistyków 8) ... pod to można tez podpiąć języki obce - angielski i niemiecki :wink:

poza tym wiodę typowy żywot studencki /nie pracuję.. choć powoli trzeba sie bedzie zaczac za czyms rozglądac.../... spotykam sie ze znajomymi... kluby, puby itp.

są jednak 2 rzeczy, które sprawiają mi prawdziwą przyjemność i potrafią mnie maksymalnie zrelaksować..

1. to dobry film... najlepiej na dużym kinowym ekranie
/obejrzany w towarzystwie kogoś "miłego" :wink: /

2. chociaz to chyba jest mój nr 1 - jazda moim autkiem... kocham jeździć... co prawda chwilowo jestem "szczęśliwą" właścicielką, posiadaczką i użytkowniczką Vectry B 1.8 /wiec przy takiej masie taka objętość silnika to niestety za mało, zeby poszalec... 115 KM :cry: :cry: MAŁO!!!/ no ale coz... jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma :wink: notorycznie co wakacje wyżywam sie na niemieckich autostradach :lol: /ale piratem drogowym nie jestem :!: ...wiem kiedy mogę wcisnąć gaz do dechy.. a kiedy nie.../
...co więcej uwielbiam myć moje autko... 2h totalnego psychicznego odpoczynku... ściereczka, gąbeczka, ircha... pachnąca pianka do lakieru, środki do czyszczenia plastikowych elementow, do felg, do opon, do szyb, pasta nablyszczajaca.. plak do środeczka... i.. mmmm.. super!

hmm.. co jeszcze?? no tak..

1. buszowanie po internecie, w tym po naszym FORUM :D :D :D

2. ...i Panowie - odkąd znowu jestem singlem poszukuję kandydata na męża :wink: :wink: /tak.. to "zajęcie" też jest jakąś formą spędzania wolnego czasu :twisted: /

niestety nie mam jakiegos "odjechanego" hobby... //brak czasu i pieniążków// :cry:

POZDROWIONKA! :P

bros 

Wysłany: Czw Gru 29, 2005 23:38 Pobierz post   

Cytat:

...co więcej uwielbiam myć moje autko... 2h totalnego psychicznego odpoczynku... ściereczka, gąbeczka, ircha... pachnąca pianka do lakieru, środki do czyszczenia plastikowych elementow, do felg, do opon, do szyb, pasta nablyszczajaca.. plak do środeczka... i.. mmmm.. super!

Hmmm... To zamiłowanie do ściereczek i polerowania ma charakter globalny, czy tez ogranicza się jedynie do auta?

Cytat:
i Panowie - odkąd znowu jestem singlem poszukuję kandydata na męża :

Well ... rzuć parę fotek - zobaczymy co się da zrobić ...

Cytat:
brak czasu i pieniążków// :cry:

... czyli posagu nie posiada ...

Jestes wysoko ubezpieczona?

(Kochanie! Ile razy mam ci mówić, żebyś nie suszyla włosów w wannie!)

L.Ann 

Pomogła: 31 razy
Wysłany: Czw Gru 29, 2005 23:51 Pobierz post   

Bros:

Cytat:
To zamiłowanie do ściereczek i polerowania ma charakter globalny, czy tez ogranicza się jedynie do auta?

no coż... ma niestety charakter globalny... złośliwi nazywają to przesadnym pedantyzmem... ale spokojnie.. leczę się z tego :wink:

Cytat:
rzuć parę fotek - zobaczymy co się da zrobić ...

..może sie skusze.. obserwuj PM :wink:

Cytat:
... czyli posagu nie posiada ...

oj posiada, posiada... wkońcu jedynaczką jestem :wink: w każdym bądż razie nie jest tak źle :lol:

a suszarki niszczą włosy!!! :wink:

Pola09 
Nowa dusza

Ostrzeżeń:
 3/3/4
Wysłany: Czw Gru 20, 2018 21:39 Pobierz post   

Monety to bardzo interesujący temat, ich różnorodność i historia powstania niektórych z nich mogą zaciekawic wiele osób. Osobiscie kolekcjonuje monety od kilku lat , sprawia mi to ogromną przyjemność. Przeszukując internet znalazłem genialnego bloga, http://www.skarbnicanarodowa.org/.

Odpowiedz do tematu