Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
Peroon 
Nowa dusza

Wysłany: Nie Lis 25, 2018 01:43 Pobierz post   Wykrycie podsluchu

Jaki sposob polecacie na wykrycie podsluchu w mieszkaniu. Moge jedynie stwierdzic operacyjnie, ze jakies urzadzenie znajduje sie w mieszkaniu i osobnik, ktory to zainstalowal mial kilkugodzinny dostep do mieszkania. Operacyjnie, tzn wypuszczajac falszywe informacje w dialogu prowadzonym w domu ktore pozniej wyplywaja z innego zrodla.
Nie potrafie jednak odnalezc tego urzadzenia/nadajnika?
Jakies sugestie? od czego zaczac?

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Nie Lis 25, 2018 02:55 Pobierz post   

Od zastanowienia się czy rzeczywiście jest taka możliwość. Jeśli nie jesteś kimś kto posiada dane pozwalające na ich wykorzystania. Jeśli uznasz że tak, to po prostu wynajmij kogoś z bogatej oferty firm detektywistycznych , które mają na tym polu doświadczenie. Koszt wysoki. Ok 1000 zł

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...

Peroon 
Nowa dusza

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 01:12 Pobierz post   

Probowalem tego rozwiazania, zpalacilem 1500 i nie do konca jestem przekonany co do skutecznosci. Panowie przeoczyli telefon mojej zony, ktora zapomnial go zabrac do pracy. Byl wlaczony wiec chyba ich urzadzenia powinny go wykryc.
Dlatego probje cos zrobic na wlasna reke.

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Pią Lis 30, 2018 19:54 Pobierz post   

Telefon wykonuje emisje na innej częstotliwości, niż większość urządzeń nasłuchowych, tutaj zapewne zastosowano filtr, mający zniwelować fałszywie pozytywne sygnały wysyłane przez urządzenia mobilne. Oczywiście, istnieją również podsłuchy aktywne, które polegają na wykorzystaniu technologii GSM, mający nieograniczony zasięg. ale na to rada jest niezwykle prosta, wyłącz zasilanie w dokładnie całym mieszkaniu, i użyj własnego detektora fal. Sprawdź wzrost aktywności elektromagnetycznej, włączając poszczególne odbiorniki sieciowe i drogą eliminacji sprawdź która wykonuje emisję. inna sprawą, są nasze telefony komórkowe. One automatycznie zapisują strzępki rozmów i następnie przekazuje do odbiorcy, który na ich podstawie dostosowuje wyświetlane treści. Łatwo tez ulegają zawirusowaniu poprzez instalacje programów szpiegujących. Na stronie Niebezpiecznika, znajduje się aktualizowana lista takich aplikacji, więc sprawdź, czy nie ma tam takich. Innym rozwiązaniem, jest po prostu zastosowanie aktywnego zagłuszacza fal elektromagnetycznych, tzw " Jeża". To zawsze rozwiązuje problem. Poniżej przykłady tego, o czym mówiłem, powodzenia :wink:

Jeż

Tutaj przykład:
https://podsluchyonline.pl/produkt/program-podsluchu-telefonu-kopie-wiadomosci-sms-mms/

który może wyglądać tak:

lub tak:

rozwiązanie, które może cie zainteresować:

POWODZENIA
Daj znać, proszę, gdy uda ci się coś znaleźć.

[ Dodano: Pią Lis 30, 2018 19:57 ]
czekaj, czekaj...

Telefon Żony?
Która zapomniała go zabrać????

niewiarygodne, sorry, nie rozwodzicie się?

Peroon 
Nowa dusza

Wysłany: Nie Gru 02, 2018 22:56 Pobierz post   

Dziekuje za wskazowki.
Nic z tych rzeczy. Zreszta zostawila tylko jeden a na codzien uzywa dwoch prywatnego i sluzbowego.
Jesli chodzi o detektor fal to jak rozumiem mam uzyc tego ktory zalaczyles na obrazku.
Zakladajac, ze posluch moze sie znajdowac w kazdym miejscu w mieszkaniu, powinienem zblizac detektor do kazdego urzadzenia podlaczonego do produ badz do jego zrodel. Czy to wlasciwe podejscie?
Na wszelki wypadek postanowilem dodac wyposazenia cos w rodzaju fotopulapki.
Korzystajac z uprzejmosci czy moglbys cos zarekomendowac? Jak na razie mam 2 typy.
https://www.spyshop.pl/mi...banku-1122.html
https://gospy.pl/zamaskowane/287-%C5%82adowarka-wi-fi-kamera-hd-fx-300.html

Dziekuje za pomoc

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Pon Gru 03, 2018 01:42 Pobierz post   

Sprzęt Jaki pokazałem Na obrazku jest jednym z wielu detektorów podsłuchów ten jest o tyle fajny że posiada tak zwane Pinpointer czyli wskaźnik emisji fal elektromagnetycznych trudno jest mi polecacie konkretny model bo ten jakiego mi zdarzyło się używać było robione specjalnie na potrzeby firmy w której pracuje Zastanów się również na przejrzenie filmów prezentujących działanie takiego urządzenia bo łatwo mieć problem później z fałszywie pozytywnym wskazaniem No nic Życzę powodzenia od razu Przepraszam za brak znaków interpunkcyjnych ale piszę jadąc samochodem więc nie jest mi łatwo a piszę głosowo

Odpowiedz do tematu