Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Sob Paź 06, 2018 16:43 Pobierz post   

Niestety muszę ciebie rozczarować. Byłem na dziesiątkach zabójstw i na żadnym sprawca nie zakrył zwłok. Zdarza się że sprawca przy zwłokach zostawił narzędzie którym zabił, ale wśród wszystkich zdarzeń, które obsługiwałem, nie było nic czym zwłoki zostały przykryte. Zdarza się tak że osoba która odnajduje ciało aby oszczędzić sobie przykrego widoku przykrywa czymś zwłoki Jednakże sprawca z mojej praktyki niczym nie nie przykrywa. Taka sytuacja oczywiście może nastąpić wtedy kiedy do zabójstwa dochodzi przez członka rodziny, który po opamiętaniu się dochodzi do niego co zrobił, próbuję czymś przykryć aby nie patrzeć na ciało osoby bliskiej. Byłem raz na jednym takim zdarzeniu gdzie sprawcą był syn ofiary lecz przykrył zwłoki kocem tylko i wyłącznie dlatego żeby zacierac ślady które zostawił, użył benzyny i podpalił je. Oczywiście było to związane z próbą wyrobienia alibi gdyż według zamierzenia zabójcy zwłoki miały spłonąć razem z domem, w którym doszło do zabójstwa. Jest to Ciekawe zjawisko socjologiczne na pograniczu z psychopatologia kiedy sprawcy wydaje się że zmarły osądza czym i wtedy może zaistnieć taka sytuacja jednak wymaga to czasu W przypadku zabójstw gdy do Zabójcy dochodzi konsekwencja czynu, wtedy taki krok rzeczywiście może wykonać. Ciało najczęściej przykrywa osoba, która znajduje zwłoki. Najczęściej jest to członek rodziny i to on przykrywa zwłoki aby niejako oddzielić je od świata żywych. Ale to jest tylko moja teoria i niczym nie poparte badania wynikające z mojego doświadczenia.

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...
Ostatnio zmieniony przez shadowsniper Sob Paź 06, 2018 16:49, w całości zmieniany 1 raz  

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Sob Paź 06, 2018 21:38 Pobierz post   

Dokładnie:-)

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...

Odpowiedz do tematu