Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
Karla 79 
Nowa dusza

Wysłany: Sro Lut 28, 2018 10:17 Pobierz post   Pytanie do grafologa

Piszę tu na forum, gdyż wszędzie szukam odpowiedzi i nie potrafię jej znaleźć. Mianowicie mój problem polega na tym, iż zmarł mój ojciec, który był po udarze mózgu. I teraz jest sprawa spadkowa. Moja ciocia ma testament napisany przez notariusza, mam wątpliwości, bo notariusz to jej koleżanka, ale nie będę się tutaj na ten temat rozpisywać. Sprawa jest taka, że mam pisma mojego ojca, ale za czasów gdy był jeszcze zdrowy i nie był sparaliżowany. Ojciec był praworęczny, a po udarze miał sparaliżowaną całą prawą część ciała. Moja ciocia ma testament, podpisany przez mojego ojca, oczywiście już po udarze, a więc lewą ręką. Czy grafolog jest w stanie sprawdzić czy ten testament i pisma które ja mam przed chorobą pisała ta sama osoba?
Jest jeszcze jeden problem, bo notariusz zasłania się prawem o notariacie i nie chce dać oryginału testamentu, jest tylko wypis. Jest jeszcze dokumentacja medyczna mojego ojca i tutaj jest pełno podpisów, albo w ogóle ich brak, bo ojciec nie był w stanie się podpisać. Jest tego dużo i one znacznie się od siebie różnią, w jednym miesiącu ojciec podpisuję się prawie normalnie, w trzecim jakby uczył się pisać, a w czwartym jest napisane, że w ogóle nie był w stanie się podpisać itd. tylko to nadal są kopie podpisu, oryginały mam tylko wtedy gdy był zdrowy. Czy grafolog w ogóle jest w stanie to sprawdzić, czy sprawa jest przegrana?

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Sro Lut 28, 2018 22:43 Pobierz post   

Oczywiście że jest w stanie na tym właśnie polega jego praca jest nawet w stanie na podstawie nawet zniekształconego pisma ocenić jaki charakter miało to zniekształcenia proszę być spokojnym i oddać sprawę do Biegłego. nawet tutaj gdzieś jeden z grafologów oferował swoje usługi

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...

Karla 79 
Nowa dusza

Wysłany: Pią Mar 02, 2018 13:35 Pobierz post   

Dziękuję za odpowiedź, trochę minie to uspokoiło i niech Sąd już decyduję.

Czyżol 
Proszkami maluje

Wysłany: Czw Cze 28, 2018 13:41 Pobierz post   

W Białogardzie jest małżeństwo grafologów. Jeżeli chcesz jakieś namiary - a mam - to na pw.

Odpowiedz do tematu