Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
klaudia_s20 
Nowa dusza

Wysłany: Pią Sie 11, 2017 11:58 Pobierz post   Kariera w policji

Witam.
Mam pytanie odnośnie kariery w policji. Skończyłam studia (biologia sądowa), które w teorii predysponują do pracy w laboratorium kryminalistycznym. Słyszałam, że jako cywil mam bardzo małe szanse na dostanie tam pracy. Dlatego pytam: czy po wstąpieniu do policji mam większe szanse na tego typu pracę? Wiem, że praca w policji to służba i nie mogę sobie do końca wybierać, co chcę robić, a czego nie. Jednak uważam, że jestem w stanie przebrnąć przez wszystko, jeśli tylko pozwoli mi to na zdobycie wymarzonej pracy. Nie wiem być może piszę głupoty ale chciałabym uzyskać odpowiedź ludzi bardziej doświadczonych ode mnie.

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Nie Sie 13, 2017 15:04 Pobierz post   

taki trynd panuje, że raczej trzeba założyć mundurek by się dostać. Ale założenie mundurka nie gwarantuje pracy w Labie...Znajomy doktor balistyki siedział w prewencji a potem w WDŚ-u 8 lat, zanim w ogóle ktoś pomyślał o tym, by go przyjąć na rozmowę o przeniesienie do labu.
Doktor, czaisz?
Zresztą, już wcześniej rozmawialiśmy, pamiętasz?

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...

klaudia_s20 
Nowa dusza

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 09:24 Pobierz post   

Pamiętam, pamiętam :) Czyli jednym słowem moje przypuszczenia się potwierdziły.. eh... muszę w końcu podjąć decyzję, co ze swoim życiem począć. Dziękuję za informację :)

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 16:19 Pobierz post   

Ala ale. Policja to strasznie fajna sprawa więc może dasz się jednak przekonać że w niebieskim do twarzy? Zresztą biolog i tak ma ciężko z pracą a tutaj byś ja miała pewną... pomyśl o tym :?: :mrgreen: :mrgreen:

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...

klaudia_s20 
Nowa dusza

Wysłany: Sro Sie 16, 2017 12:06 Pobierz post   

Lubię niebieski :) Myślę o tym bardzo poważnie, bo uważam, że to jedno z najciekawszych zajęć i rzeczywiście taka prawda, że ciężko o prace z moim wykształceniem. A może zechciał by Pan/zechciał byś podzielić sie swoimi wspomnieniami o szkole policyjnej? Bo jeśli dobrze kojarzę mam do czynienia z technikiem kryminalistyki :)

panSamochodzik 
Nowa dusza

Wysłany: Wto Wrz 19, 2017 13:54 Pobierz post   

Zawsze jest łatwiej wskoczyć na inne stanowisko, będąc już w środowisku. Nie zastanawiaj się dłużej koleżanko, dołącz do nas :D Kobiet w policji jest niewiele, na szczęście coraz więcej. Grupa samych mężczyzn często łagodnieje, gdy dołącza do nich piękna kobieta ;)

Odpowiedz do tematu