Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
Brock 
Zadomowiony

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 20:26 Pobierz post   

Znam takiego, który zdał egzaminy bez przygotowania, chciał się tak przygodowo sprawdzić a raczej sprawdzić ewentualną furtkę na przyszłość, zawalidroga jedna, bo póki co i tak żonka go nie wypuści na zmarnowanie :D
Naturalnie, podejrzewam że pewne rzeczy musiał czytywać wcześniej, choć raczej gruuubo wcześniej.

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 20:28 Pobierz post   

Po prostu się nadaje. a ja też się nie uczyłem, zdałem za pierwszym razem :-)

Walczę z reklamami w stopkach, trudno, takie mam hobby...

Brock 
Zadomowiony

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 20:37 Pobierz post   

Co wobec tego powiedzieć o zrozpaczonych, zakuwających miesiącami i marzących dalej? Zdeterminowani, życie samo zweryfikuje?
Za trudno i tak nie jest, prawdziwym sprawdzianem powinna być służba, jak ktoś prawdziwie chce, to nie płacze, że nie został oficerem, tylko robi swoje.

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 20:46 Pobierz post   

Są zbyt przygotowani, nie są szczerzy, kreują się na kogoś innego, takich "aktorów" szybko się wyłapuje... A co powiesz, na kogoś, kto mając "powyżej uszu tego" odbiera sobie życie? O czym ty mówisz? Przecież oni dostają broń do ręki, decydują o czyimś życiu!!! Kiedyś takim sprawdzianem było wojsko, teraz nie wiem... Ale nie bez powodu dostaje się tylko 5% chętnych.

night_girl
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 21:03 Pobierz post   

..

Ostatnio zmieniony przez night_girl Pon Lip 07, 2014 11:33, w całości zmieniany 1 raz  

shadowsniper 
Stara wiara

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 21:18 Pobierz post   

Wex pod uwagę, ze młodzian który naoglądał się filmów, dostaje giwerę do ręki i puszcza się go w rejon, a tam kolesie się tłuką... A on ma zły dzień, kobita go rzuciła, a on chce pokazać się przed kolegami. :roll: .. Przeczytaj pytania, które tam się zadaje i spróbuj odpowiedzieć na nie nie będąc do końca normalny... A takich nie brakuje. Sama ilość powoduje, że nie można odpowiedzieć "będąc wyuczonym" zgodnie z oczekiwaniami. Już sam sygnał o np. dwubiegunowości, (nawet nie wiem o co chodzi), depresji, zbytniego awanturnictwa, czy tendencji do alkoholizmu, powoduje, że taka osoba jest odrzucana. Potem, w rozmowie z psychologiem uściśla się wątpliwości i podejmuje decyzję...

night_girl
[Usunięty]

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 21:38 Pobierz post   

..

Ostatnio zmieniony przez night_girl Pon Lip 07, 2014 11:33, w całości zmieniany 3 razy  

Brock 
Zadomowiony

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 22:05 Pobierz post   

Chciałbym dodygresić, że ludzie jakoś dziwnie odbierali tę masakryczną ilość chętnych i selekcję, a przecież sensem jest jak najlepszy dobór, a nie pobór z łapanki.

Pewnie i tak można tylko westchnąć za kandydatami odrabiającymi wojsko w oddziałach prewencji?

Nadzieja jest pewnie dla wszystkich, skoro na pierwszej linii frontu, tj. ulicy, często widać kobiety jak i niezbyt postawnych panów, świat się zmienił ale czas był przywyknąć. Tylko w tych czarnych wdziankach trochę straszą turystów, niczym patrol ochrony na obiadku w zachodniej korporacji :)

Pewnych rzeczy nie rozumiem, są wakaty (prawda to, że ze zwolnieniami razem 10-15% stanu?), kasy nie ma, samorząd to kupi... toner, gdyby nie służba kandydacka czy nawet mieszane patrole cieżej byłoby o Policjanta na ulicy niż księdza chociażby... Ot, państwo w kryzysie, takie to wytarte słowo, a to raczej już rozkład.

Mówca Umarłych 
Normalny inaczej

Wysłany: Pon Cze 04, 2012 23:50 Pobierz post   

shadowsniper napisał/a:
Kiedyś takim sprawdzianem było wojsko, teraz nie wiem...
Teraz - gdy wojsko jest zawodowe - nie wiem jak jest. Ale pod koniec, gdy byli jeszcze poborowi, bardzo kiepsko było pod względem jakości, a badania psychologiczne robione były totalnie na sztukę. Średnio 40-60% ludzi przebadanych przez wojskowe placówki psychologiczne pod kątem służby wartowniczej z bronią palną nadawało się do takiej służby.

Odpowiedz do tematu