Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
Brock 
Zadomowiony

Wysłany: Czw Gru 30, 2010 20:41 Pobierz post   Policjant obśmiał przełożonych, a ukarali go za przeklinanie

Niezorientowani znajdą dość linków o tym. Smutne to bo i sytuacja wygląda na tragiczną.

http://policyjni.gazeta.p...zeklinanie.html

Swoją drogą mało pisze się o morale funkcjonariuszy i ich codziennej pracy, wiele za to zniechęcenia ciągle w osobistych rozmowach...

maria_k 
Absolutny mistrzu
Wilcze dziecię.

Pomogła: 11 razy
Wysłany: Sob Sty 01, 2011 10:29 Pobierz post   

Taka jest niestety sytuacja w polskiej policji. O tym nigdy się nie mówiło, temat był tematem taboo ale jak wszędzie znajdzie się ktoś odważny i powie wszystko otwarcie a za to dostanie po dupie. Niestety tak już jest. A w polskiej policji tak jest było i będzie.

Glina 
Zadomowiony

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 16:56 Pobierz post   

maria_k napisał/a:
Taka jest niestety sytuacja w polskiej policji. O tym nigdy się nie mówiło, temat był tematem taboo ale jak wszędzie znajdzie się ktoś odważny i powie wszystko otwarcie a za to dostanie po dupie. Niestety tak już jest. A w polskiej policji tak jest było i będzie.
Nie używając słów "wydaje mi się", "sądzę", "myślę że" twoja wypowiedź nabiera cech autoratywnego stwierdzenia. Rozumiem więc, że masz w tym zakresie doświadczenie, posiadasz wiarygodne źródła informacji czy też znasz jakieś wyniki badań. Policja nie jest oazą. Zdarzają się to różne historie. Forum policyjne pomału schodzi na psy. Każdy do każdego (w szczególności do kogokolwiek stojącego wyżej w hierarchii) ma pretensje. Każdy kto popracował ponad pół roku wie jak zreformować policję (co sprowadza się do likwidacji KGP, KWP a czasami KMP).
Mam propozycję: wskaż firmę (nie koniecznie zatrudniającą 100000 ludzi) gdzie jest inaczej.

maria_k 
Absolutny mistrzu
Wilcze dziecię.

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 19:33 Pobierz post   

Glina napisał/a:
Mam propozycję: wskaż firmę (nie koniecznie zatrudniającą 100000 ludzi) gdzie jest inaczej.

Są takie firmy. nie używałam form myślę, uważam itd. dlatego, że problem policji jest na tyle otwarty w naszym środowisku przynajmniej, że nie jest to tylko moja opinią ale faktem. Każdy z nas czyta doniesienia i ogląda filmy co się dzieje w ośrodkach szkoleniowych i na komendach.

Horatio 
Prawie zadomowiony

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 19:37 Pobierz post   

W sumie jak rozmawiałem ostatnio z kolegą z Firmy to
-A na komendzie wszyscy zdrowi?
-Oprócz tych chorób na główce?To tak.
-Choroby na główce?Czytaj kierownictwo?
-Ja tego nie powiedziałem,ale dobrze czytasz między wierszami.

I tak pewnie będzie nadal,dopóki góra nie zrozumie że Ci niżej to też ludzie...
Z pozdrowieniami!
Piotr :)

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

Glina 
Zadomowiony

Wysłany: Sob Sty 01, 2011 21:44 Pobierz post   

maria_k napisał/a:

Są takie firmy.
Znowu stwierdzenie ex cathedra. Wskaż więc gdzie ta kraina szczęśliwości. Otóż w naszym środowisku powszechnie znane są problemy występujące w waszym środowisko.
A ja myślę, że świat jest pełen niezadowolonych podwładnych i głupich (w ich mniemaniu) przełożonych. Dotyczy to tokarzy, lekarzy, księży, adwokatów, nauczycieli, dziennikarzy, akwizytorów, bibliotekarzy a nawet mnichów buddyjskich. Dlatego też sądzę, że tekst o tym że, przełożeni ścigają niepokornych podwładnych można w 100 % odnieść do dowolnego innego środowiska.
Ale jest rozwiązanie:
Cytat:
Marks stosował słynną formułę: „od każdego według możliwości, każdemu według potrzeb". Obie części tej formuły są nierozłączne. „Od każdego według możliwości" w rozumieniu komunistycznym, a nie kapitalistycznym, oznacza: praca przestała już być obowiązkiem, a stała się indywidualną potrzebą; społeczeństwo nie potrzebuje już stosować przymusu; od pracy mogą uchylać się tylko chorzy i osobnicy nienormalni.

Ostatnio zmieniony przez Glina Sob Sty 01, 2011 21:49, w całości zmieniany 1 raz  

Horatio 
Prawie zadomowiony

Wysłany: Nie Sty 02, 2011 11:41 Pobierz post   

Bywa i tak..
Jak to mawiają ,,I tak nie każdemu sie dogodzi".
Mogłoby być nie wiem jak ale i tak ktoś będzie niezadowolony :neutral:

Autor niniejszych postów, nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ich treść,a co za tym idzie w przyszłości nie mogą być one wykorzystywane przeciwko niemu...udzielanych wskazówek proszę nie traktować jako WYROCZNI

duchu 
Nowa dusza

Wysłany: Nie Sty 02, 2011 21:56 Pobierz post   

wiesz Glina, prawie się z Tobą zgadzam
jednakże tajemnicą poliszynela są szybkie ścieżki awansu dla niektórych, bynajmniej niekoniecznie wybitnych.
ludzie bez doświadczenia zostają oficerami (prawdę mówiąc nawet nie wiedzą jak nosić elementy umundurowania - zobacz sznury galowe w święto Policji jak idą odbierać kolejne awanse)
nie mając doświadczenia w dowodzeniu zaczynają kierować dużymi zespołami. Bojąc się własnej niekompetencji zaczynają agresywnie reagować na podwładnych.
a krótko mówiąc co innego mówią, co innego robią, a co myślą to BRW.
i ta patologia zatacza coraz szersze kręgi
ryba psuje się od głowy

maria_k 
Absolutny mistrzu
Wilcze dziecię.

Wysłany: Pon Sty 03, 2011 17:52 Pobierz post   

Glina napisał/a:
Wskaż więc gdzie ta kraina szczęśliwości.

nie robi się reklamy ale proszę: firma Votum SA, ZSL Strzelno; mam szukać dalej?

Glina napisał/a:
A ja myślę, że świat jest pełen niezadowolonych podwładnych i głupich (w ich mniemaniu) przełożonych.

nie zawsze w ich mniemaniu często jak podkreśla duchu kadry bywają po znajomości a nie po zasługach

duchu napisał/a:
jednakże tajemnicą poliszynela są szybkie ścieżki awansu dla niektórych, bynajmniej niekoniecznie wybitnych.

niektórzy zaś wg moich kontaktów bardzo często nawet ogłaszają wszem i wobec gdzie mają wujków.

duchu napisał/a:
Bojąc się własnej niekompetencji zaczynają agresywnie reagować na podwładnych.

podam n własnym przykładzie jest taki ktoś kto wyżywa sie na nas młodszych, mimo iż sam niedawno bywał na naszym miejscu i to niekoniecznie jest oparte na jego niekompetencji, raczej na zwykłym "bo ja jestem wyżej"

przykłady różnych zachowań? :

http://wiadomosci.dzienni...hamburgery.html

http://latkowski.com/blog/komentarze/lista/id,804

ta druga sprawa jest całkiem całkiem ciekawa moim zdaniem.

Glina 
Zadomowiony

Wysłany: Pon Sty 03, 2011 22:14 Pobierz post   

maria_k napisał/a:
podam n własnym przykładzie jest taki ktoś kto wyżywa sie na nas młodszych, mimo iż sam niedawno bywał na naszym miejscu i to niekoniecznie jest oparte na jego niekompetencji, raczej na zwykłym "bo ja jestem wyżej"
Mam nadzieję, że to nie w firmie Votum SA ZSL Strzelno.

Link pierwszy
Cytat:
Minister wysłał policjantów po hamburgery
data publikacji 2007-10-12
Link drugi
Cytat:
Policja manipuluje opinią publiczną w sprawie zaginionych policjantów
data publikacji 03-12-2006

Zapomniałaś dodać newsa o śmierci królowej Bony.

Ostatnio zmieniony przez Glina Pon Sty 03, 2011 22:15, w całości zmieniany 1 raz  

maria_k 
Absolutny mistrzu
Wilcze dziecię.

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 07:08 Pobierz post   

Glina napisał/a:

Zapomniałaś dodać newsa o śmierci królowej Bony.

:D czas płynie szybko ludzie tkwią w miejscu.

Cytat:
Mam nadzieję, że to nie w firmie Votum SA ZSL Strzelno.

naucz czytać się ze zrozumieniem.. pomiędzy tymi dwiema firmami a raczej firmą i szkołą był przecinek...

a dwa nie, to nie tam. To akurat na mojej uczelni.

Glina 
Zadomowiony

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 20:28 Pobierz post   

Taka jest niestety sytuacja w polskim szkolnictwie wyższymi. O tym nigdy się nie mówiło, temat był tematem taboo ale jak wszędzie znajdzie się ktoś odważny i powie wszystko otwarcie a za to dostanie po dupie. Niestety tak już jest. A na polskich uniwersytetach tak jest było i będzie. :wink:
Cytat:
Nie używając słów "wydaje mi się", "sądzę", "myślę że" twoja wypowiedź nabiera cech autoratywnego stwierdzenia. Rozumiem więc, że masz w tym zakresie doświadczenie, posiadasz wiarygodne źródła informacji czy też znasz jakieś wyniki badań. Uniwersytety nie sa oazą. Zdarzają się to różne historie. Każdy do każdego (w szczególności do kogokolwiek stojącego wyżej w hierarchii) ma pretensje. Każdy kto popracował ponad pół roku wie jak zreformować szkolnictwo wyższe.
Są takie firmy. nie używałem form myślę, uważam itd. dlatego, że problem uczelni wyższych jest na tyle otwarty w naszym środowisku przynajmniej, że nie jest to tylko moja opinią ale faktem. Każdy z nas czyta doniesienia i ogląda filmy co się dzieje na katedrach i wydziałach.
Przykłady zachowań:
http://studente.pl/artykul.php?id=535
http://nomobbing.pl/Tekst...0uczelniany.php

Ostatnio zmieniony przez Glina Wto Sty 04, 2011 20:40, w całości zmieniany 4 razy  

maria_k 
Absolutny mistrzu
Wilcze dziecię.

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 20:42 Pobierz post   

Cytat:
Taka jest niestety sytuacja w polskim szkolnictwie wyższymi. O tym nigdy się nie mówiło, temat był tematem taboo ale jak wszędzie znajdzie się ktoś odważny i powie wszystko otwarcie a za to dostanie po dupie. Niestety tak już jest. A na polskich uniwersytetach tak jest było i będzie. :wink:

no bo taka prawda, nie kryję tego :D przecież polskie szkolnictwo wyższe to jedno wielkie bagno :mrgreen:

duchu 
Nowa dusza

Wysłany: Wto Sty 04, 2011 22:42 Pobierz post   

Glina
wydaje mi się że bronisz spalonego lasu
zejdź na ziemię, wejdź do liniowej jednostki
może się przekonasz

Odpowiedz do tematu