Kryminalistyka i medycyna sądowa Strona Główna
FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Statystyki Rejestracja  Zaloguj  Album  Chat

Pobierz tematPoprzedni temat :: Następny temat
Autor Wiadomość
bigi 
Nowa dusza

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 13:07 Pobierz post   magisterka - czynności, ujawnienie zwłok

Jestem nowym użytkownikiem forum, więc na wstępie chcialbym wszystkich serdecznie przywitac.

Jestem studentem prawa na UŚ i piszę pracę mgr. z kryminalistyki. W trakcie pisania pojawil sie maly problem, otóż : chcialbym się dowiedzieć jakie są procedury i czynności podejmowane przez osoby (policje, lekarza) wezwane na miejsce znalezienia zwlok ? Jakie są podstawy prawne owych pracedur (akty prawne, wytyczne, instrukcje...). Nie chodzi mi o sam przebieg oględzin miejsca zdarzenia ale o czynności podejmowane wcześniej, czyli: kto kogo zawiadamia i kiedy ? kto i kiedy powinnien sie zjawić na miejscu zdarzenia ? zabezpieczenie miejsca zdarzenia itd.

Wszystkich, który posiadają wiedzę na ten temat a wiem że jest ich tu sporo praszę o pomoc i z góry dzieki.

Ostatnio zmieniony przez Mówca Umarłych Sob Lut 19, 2011 18:32, w całości zmieniany 1 raz  

Czyżol 
Proszkami maluje

Wysłany: Sob Maj 22, 2010 13:52 Pobierz post   

Dziwne :roll:
Piszesz prace magisterską. Domniemam, że kończysz studia -jak sam napisałeś prawnicze - i nie wiesz o czym mówi np. art.308 kpk?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi