[Wczoraj 15:00] konost:  witam mam pytanie a nie moge cos wyslac email ani wiad prywatnej z pytaniem wiec pisze tutaj. przbywam na detencji na poziomie podstawowym w lublincu. 9.10.17
[Wczoraj 15:02] konost:  9.10.17 mam sprawe o przedluzenie detencji. nie dostaje zadnych lekow i nie posiadam zadnych zajec z psychologiem czy terapeutycznych. jestem tu za posiadanie
[Wczoraj 15:03] konost:  narkotykow. nie zostalem poimformowany o diagnozie mi postawionej. mam pytanie czy skoro nie dostaje lekow stan somatyczny i psychiczny jest stabilny i dobry to
[Wczoraj 15:05] konost:  czy zostane zwolniony? bo najprawdopodobniej mam stwierdzone uzqleznienie mieszane. wiec pewnie w opini bd napisane ze jest duze prawdopodobienstwo popelnienia
[Wczoraj 15:06] konost:  tego samego czynu czyli posiadania. co robic jesli nie zostane zwolniony jak uzasadniac zazalenie i czy podwazac opinie bieglych i starac sie o komisje niezalez
[Wczoraj 15:08] konost:  jakie sa szanse na to ze zostane zwolniony skoro nie mam ani leczenia farmakologicznego ani zadnych zajec terapeutycznych. prosze o pomoc.
[Wczoraj 15:16] konost:  jakie sa szanse na to ze zostane zwolniony skoro nie mam ani leczenia farmakologicznego ani zadnych zajec terapeutycznych. prosze o pomoc.