Kryminalistyka i medycyna sądowa
Forum poświęcone kryminalistyce i medycynie sądowej, oraz pokrewnym tematom.

Uwaga! Aby odpowiedzieć na post musisz być zarejestrowanym użytkownikiem.

Insza inszość - co sie dzieje???

kot - Nie Kwi 02, 2006 09:53
Temat postu: co sie dzieje???
stagnacja i bezruch że aż przykro...
piszcie ludzie - o [cenzura] ale piszcie! rozruszać się trzeba po tej zimie!

L.Ann - Nie Kwi 02, 2006 10:22

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
no właśnie.. co się dzieje??? myslałam ze po kilku dniach nieobecnosci na forum tydzien bede czytac posty, które przez ten czas stworzyliscie :lol: :lol: a tu co widze... :?

o rany... WIOSNA jest...

BUDZIMY SIE!!! czas snu zimowego juz minął!!!

Jak tylko dojdę do siebie po wizycie w przepięknej stolicy Wielkopolski >>> POZNANIU szykuję sie do ataku >>> będę pisać, pisać i pisać :lol: :lol: :lol:

POZDRAWIAM!!! :P

magdalla - Nie Kwi 02, 2006 15:27

No właśnie ciekawe, wiosna przyszła wszystko budzi się do życia i tylko forum wyłamało się z szeregu i usnęło. :roll: ;) Jednak z tego co widzę wokół siebie, to wszyscy są zajęci wiosennymi porządkami, wyglądaniem kwiatków i innych dowodów na to, że wiosna jednak nadeszła. :) Ludzie tak zachłysnęli się tą nagłą i z takim napięciem wyczekiwaną zmianą pory roku, że mało kto ma czas na siedzenie przed komputerem, na wszelkie sposoby rozładowując nadmiar nagromadzonej przez tą przydługą zimę energii. :) Co więcej jest to bardzo zaraźliwe i czlowiek chcąc nie chcąc bierze czynny udział w tym wiosennym szaleństwie. ;) Moim zdaniem po świętach forum powinno ruszyć z miejsca. ;)

Pozdrawiam :)

Bartek - bbxb - Nie Kwi 02, 2006 16:21

Coś w tym jest co pisze Magdalla... nie chce się siedzieć w murach, blokach i w domach. Aż miło wyjść porobić na działce. Słoneczko, w poludnie około 20 stopni ,,na słońcu" :-) Czekam tylko aż zacznie robić się zielono :-)
Wczesna wiosna to zdecydowanie najpiękniejsza pora roku :-)

POZDRAWIAM.

P.S Czy forum ,,ruszy" to zależy tylko od was drodzy forumowicze ;-)

Teo - Nie Kwi 02, 2006 19:41

Ja właśnie jestem w okresie przejściowym zima-wiosna (oszołomienie małe - ale co roku tak mam :wink:
kot - Nie Kwi 02, 2006 20:25

Cytat:
Ludzie tak zachłysnęli się tą nagłą i z takim napięciem wyczekiwaną zmianą pory roku, że mało kto ma czas na siedzenie przed komputerem, na wszelkie sposoby rozładowując nadmiar nagromadzonej przez tą przydługą zimę energii. Smile Co więcej jest to bardzo zaraźliwe i czlowiek chcąc nie chcąc bierze czynny udział w tym wiosennym szaleństwie.

ja tam osobiście po zimie zbyt duzo energii nie mam. Chociaż wiosna powoli mnie rozkręca ;) .
Ale żeby po tych ogródkach (mslę o warzywno - kwiatowych bo na piwne to chyba jeszcze za wczesnie - i to byloby zreszta zrozumiale)i lasach po zmroku też latać???
Nie lepiej sie zrelaksowac przed komputerem i na forum?

Ananke - Pon Kwi 03, 2006 20:32

a ja sądzę, że jacy ludzie, takie forum :D

wolę żywych :lol:

MATRIX - Pon Kwi 03, 2006 21:32

Ananke napisał/a:
skoro woli się grzebać w ludzkich zwłokach... ja nie lubię, wolę żywych :lol:

Wiem, że jest to uproszczenie, ale chyba niedopuszczalne ... :? Nie wiem jak Innych, ale mnie to wcale nie rozbawiło. Pewnie nie mam poczucia humoru. :?

bros - Pon Kwi 03, 2006 21:36

MATRIX napisał/a:
Ananke napisał/a:
skoro woli się grzebać w ludzkich zwłokach... ja nie lubię, wolę żywych :lol:

Wiem, że jest to uproszczenie, ale chyba niedopuszczalne ... :? Nie wiem jak Innych, ale mnie to wcale nie rozbawiło. Pewnie nie mam poczucia humoru. :?

Pewnie dlatego, Matrix, że za rzadko grasz w kości ...

MATRIX - Pon Kwi 03, 2006 21:42

bros napisał/a:

Bros,
pewnie masz rację. Już chciałem coś po łacinie na temat kości ..., ale się powstrzymam. Co do gier, to czasem gram na nerwach.
Pozdrowionka :)
PS. Nie będę się o nic spierał, przynajmniej na razie ...

bros - Pon Kwi 03, 2006 21:57

MATRIX napisał/a:
bros napisał/a:

Bros,
pewnie masz rację. Już chciałem coś po łacinie na temat kości ..., ale się powstrzymam. Co do gier, to czasem gram na nerwach.
Pozdrowionka :)
PS. Nie będę się o nic spierał, przynajmniej na razie ...

A ja gram namiętnie. Jestem fanem gier komputerowych. Już nie tyle co kiedyś, ale jednak :)

Czasem ucieczka do sztucznego świata naprawdę koi moje skołatane nerwy :)

Szkoda tylko, że na Ziemskim Padole mamy tylko jedno życie :D

kot - Pon Kwi 03, 2006 21:59

hehehehe Matrix - Ananke chodzilo pewnie o to że takie nieruchawe to forum jakby trupieszalo powoli...

zadymy wiosennej trzeba! Przeciag maly zrobić!

Ananke - Pon Kwi 03, 2006 22:04

tak trzymać!

pozdrawiam wiosennie

bros - Pon Kwi 03, 2006 22:15

Cytat:
hehehehe Matrix - Ananke chodzilo pewnie o to że takie nieruchawe to forum jakby trupieszalo powoli...

Trupieszeje na przewiewnym i suchym strychu zapomnienia i marazmu ...
Truchło, które kiedyś było soczystym ciałem ponętnego dziewczęcia, teraz kurczy się, marszczy dziurawione bezlitosnymi żuwaczkami Moli Kożuszników (Tinea pellionella). Jednakowoż i one zniesmaczone wątpliwej jakości strawą, krzywią się z niesmakiem :/ , niestrawnością okupując i obstrukcjami przewlekłymi swą łakomczywość nadmierną...

P.S. To mój 666 post - coś wisi w powietrzu ...

MATRIX - Pon Kwi 03, 2006 22:48

kot napisał/a:

I, kto tu zrozumie kobiety? :)